Nauka języka niderlandzkiego

► NAUKA NIDERLANDZKIEGO

 


 

 

Nauka niderlandzkiego

Niderlandzki jest językiem urzędowym w Holandii i Belgii (w Regionie Flamandzkim i Regionie Stołecznym Brukseli), a poza Europą w Surinamie i na dawnych Antylach Holenderskich, czyli Bonaire, Curaçao, Sabie, Sint Eustatius, Sint Maarten i Arubie. Pierwszy tekst pisany w języku niderlandzkim pochodzi z 1100 roku, z kolei pierwsza wydrukowana książka to Biblia z Delft (pochodzi z 1477 roku). Zdajemy sobie sprawę, że w naszym kraju jest wielu pasjonatów kultury skandynawskiej. W trakcie całego roku, w Polsce odbywa się wiele festiwali promujących tradycję skandynawską czy literaturę z Północy. Kierunki studiów związane z tą częścią świata cieszą się coraz większą popularnością, a studenci chętnie się na nie zapisują. Jednak wciąż bardzo trudno dotrzeć do oryginalnych materiałów w tych językach - książek, podręczników do nauki, słowników, literatury obyczajowej. Postanowiliśmy wpłynąć na tę sytuację. Tak zrodził się pomysł na stworzenie księgarni Książki po szwedzku!

 

Książki do nauki języka niderlandzkiego już u nas!

Dzięki naszym podręcznikom nauczysz się języka niderlandzkiego i przekonasz się, że to całkiem przystępny język. W swojej ofercie posiadamy materiały do nauki języka niderlandzkiego dla osób początkujących oraz tych średnio zaawansowanych. Dzięki nim nauczysz się podstawowych słów i zwrotów. Poznasz także prawidłową wymowę oraz wyrażenia, które mogą Ci się przydać w trakcie konwersacji.

Nasze książki idealnie nadają się do samodzielnej nauki języków obcych oraz jako uzupełnienie kursu języka niderlandzkiego. Poznasz podstawy języka dzięki procesowi nauki polegającym głównie na zapamiętywaniu poprzez zabawę i przekonasz się, że niderlandzki nie gryzie. Taka metoda nauki pozostaje jedną z najbardziej skutecznych, zarówno w przypadku dzieci jak i dorosłych. Równie świetnym rozwiązaniem, aby poznać zasady gramatyczne oraz językowe i zasób słownictwa jest oglądanie niderlandzkich filmów i słuchanie piosenek w tym języku. Jest to całkowicie darmowa lekcja języka, która jest bardzo skuteczna. Dzięki niej nauczysz się poprawnie budować zdania, utrwalisz poznane czasowniki i rzeczowniki, a także zrozumiesz mowę Holendrów.

Książki dostępne w naszym sklepie są dokładnie tym, czego szukasz. Są doskonałym uzupełnieniem dla wiedzy z lekcji online, fiszek i rozmówek. Zawarta w nich wiedza pozwoli Ci uzupełnić kurs podstawowy jak i ten bardziej zaawansowany. W naszej księgarni znajdziesz książki po niderlandzku, oryginalną niderlandzką beletrystykę, podręczniki do nauki języka niderlandzkiego.

 

Dlaczego warto znać język niderlandzki?

Jeżeli zastanawiasz się, po co uczyć się niderlandzkiego, spieszymy z odpowiedzią. Rozmówki niderlandzkie powinna posiadać każda osoba wyjeżdżająca do Holandii. Użytkowanie tematycznego słowniczka przyda się w trakcie każdej okazji podczas pobytu za granicą. Efektywne czytanie w połączeniu z korzystaniem z materiałów audio i wideo daje Ci szansę na poznanie gramatyki i zwrotów niezbędnych do przeprowadzenia płynnego dialogu w języku niderlandzkim. Krótkie lekcje przydadzą się też w trakcie pisania CV na nowe stanowisko pracy.

 

Książka po szwedzku dla Ciebie!

Nauka języka niderlandzkiego dla początkujących jeszcze nigdy nie była tak przyjemna. Od tej pory w polskiej księgarni internetowej Książki po szwedzku znajdziesz materiały w językach: szwedzkim, norweskim, duńskim, islandzkim i farerskim oraz niderlandzkim i fińskim. Asortyment będzie systematycznie poszerzany o popularne podręczniki do nauki, słowniki, beletrystykę, książki dla dzieci i inne oryginalne materiały, które pomogą Ci uczyć się z przyjemnością. W naszych zbiorach posiadamy Astrid Lindgren książki dla dzieci, książki Camilli Lackberg oraz Tove Jansson muminki. Z nami nauka norweskiego czy nauka niderlandzkiego to łatwe zadanie. Dowiesz się także po co czytać po szwedzku oraz czyszwedzka gramatyka jest skomplikowana. Koniecznie skorzystaj z oferty naszego sklepu i zostań jednym z naszych klientów.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl