Sara Lövestam 
Pracuje jako pisarka i wykładowca. Sara Lövestam jest lingwistką i nauczycielką, wcześniej pracowała jako nauczycielka SFI (svenska för invandrare). Wraz z Patrikiem Hadeniusem prowadzi program telewizyjny Språkakuten in Nyhetsmorgon w TV4. Jest także jurorem konkursu radiowego Lantzkampen w P1, zrealizowała kilka programów językowych dla telewizji.
 
Wiosną 2009 roku wygrała konkurs Bok-SM za scenariusz do swojej debiutanckiej powieści Udda. Od tego czasu opublikowała siedem kolejnych powieści, z których wszystkie spotkały się z fantastycznym przyjęciem czytelników i recenzentów. Dzięki książce do gramatyki Grejen med verb dotarła do wielu nowych czytelników zainteresowanych językiem.

 

Książki Sary Lövestam

 


  

W efektywnej nauce języka obcego metoda imersji jest nie do przecenienia. Jednak nie można zapomnieć o przyswojeniu sobie również zagadnień teoretycznych, w tym gramatyki. Pomocne mogą być w tym tradycyjne podręczniki do nauki języka szwedzkiego. Do tej pory trudno dostępne, teraz na wyciągnięcie ręki w polskim sklepie internetowym!

Książki Sary Lövestam to światowe bestsellery! Szwedzka gramatyka bez tajemnic! Nikt nie potrafi tłumaczyć zagadnień gramatycznych języka szwedzkiego tak jak Autorka!

Jeśli potrzebujesz usystematyzować wiedzę w zakresie szyku zdania, odmiany czasowników i rzeczowników, dobrze trafiłeś.

 

Dlaczego warto sięgnąć po książki ze szwedzkiej gramatyki Sary Lövestam?

 To nowoczesne mini-podręczniki, które pomogą Ci w końcu zrozumieć szwedzką gramatykę!

 Książki są napisane z poczuciem humoru i dystansem, nie pozwolą Ci się nudzić!

 Pozycje nie przytłaczają objętościowo i dają pełny tematyczny wgląd w szwedzką gramatykę od podszewki.

 Cała seria zebrała niezwykle pozytywne opinie, zarówno w Szwecji jak i na świecie.

 


 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą podręczników do nauki języka szwedzkiego. Jeśli nie znajdziesz pozycji, których poszukujesz, napisz do nas maila lub wiadomość w social media!

Najprawdopodobniej będziemy w stanie zamówić dla Ciebie upatrzoną pozycję :)

 

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl