OUTLET: Rivstart A1/A2 - Podręcznik (Textbok)

1 (16).jpg
  • promocja
Dostępność: Ostatnie sztuki
Czas wysyłki: do 5 dni roboczych
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 209,00 zł 239,00 zł 209.00
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 209,00 zł Jeżeli produkt jest sprzedawany krócej niż 30 dni, wyświetlana jest najniższa cena od momentu, kiedy produkt pojawił się w sprzedaży.
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

 

OUTLET: mała wada przedniej okładki, przygięta tylna okładka

 

  

Podręcznik Rivstart A1/A2, nowe, ulepszone trzecie wydanie

 

Rivstart to seria do nauki języka szwedzkiego dla początkujących i zaawansowanych uczących się w Szwecji i poza nią. Sprawdzi się zarówno na kursie językowym, podczas indywidualnych lekcji z lektorem oraz podczas samodzielnej nauki szwedzkiego, jako języka obcego. Rozwiniesz umiejętności czytania, pisania, słuchania oraz mówienia po szwedzku.

Te materiały dydaktyczne zawierają m. in. zróżnicowane teksty do czytania oraz ciekawe tematy do dyskusji i ćwiczenia umiejętności komunikacji. Układ i treść książki pozwalają z łatwością nawigować wśród różnorodnych zagadnień oferowanych przez Autorów. Część merytoryczna oraz stopień progresji dopasowane są do opisu poziomu zaawansowania językowego według skali CEFR (Common European Framework of Reference for Languages)

Seria Rivstart składa się z podręcznika, zeszytu ćwiczeń oraz materiałów dydaktycznych dla nauczycieli. Dodatkowo, do dyspozycji uczniów i nauczycieli jest cała masa bezpłatnych materiałów online, w tym ćwiczenia sprawdzające, pliki audio, klucz odpowiedzi. 

 

 

W tym nowym, trzecim wydaniu, położony jest duży nacisk na regularne powtórki materiału, co ułatwiają testy i ćwiczenia sprawdzające. Tak, jak poprzednio, uczniowie mają możliwość rozwijania swoich umiejętności czytania, pisania, słuchania i mówienia po szwedzku. W tym nowym, trzecim wydaniu Rivstart A1/A2 zagadnienia gramatyczne tłumaczone są bardziej obszernie, a ich rozwinięcie wraz z systematycznymi powtórkami znajduje się w zeszycie ćwiczeń.

Ze względu na szybką progresję ważną rolę odgrywają regularne powtórki materiału. Teraz pod koniec każdego rozdziału w zeszycie ćwiczeń znajdziesz dwie sekcje powtórkowe: jedną dotyczącą zagadnień z danego rozdziału, drugą - podsumowującą materiał z kilku ostatnio przerobionych rozdziałów. Dzięki temu będziesz lepiej kontrolować swoje postępy i szybko nadrobisz ewentualne braki, co sprawi, że Twoje postępy językowe będą szybsze. 

 

 

Cztery najważniejsze fakty o nowym Rivstarcie A1/A2:

  1. Kompleksowe narzędzie do nauki języka szwedzkiego.
  2. Szybka progresja (szybkie postępy językowe)
  3. Różnorodne i przyjemne ćwiczenia, gdzie ćwiczona jest umiejętność komunikacji
  4. Ćwiczenia powtórkowe, które utrwalają wiedzę i pozwalają monitorować postępy

 Podręcznik Rivstart 

 Poziom od A0 do A2

 Nowe, uaktualnione, III wydanie z 2023 roku

 ! Do Rivstart A1/A2 powstały dodatkowe materiały uzupełniające wraz z plikami audio - dostępne za darmo na stronie nok.se

 ! Książka NIE zawiera płyty CD, ponieważ wszystkie pliki audio dostępne są online

 ! Klucz odpowiedzi dostępny jest na stronie internetowej wydawnictwa nok.se

Dodatkowe DARMOWE materiały uzupełniające

Cała seria Rivstart wzbogacona jest o całą masę dodatkowych materiałów szkoleniowych zarówno dla uczniów, jak i dla nauczycieli, do których masz DARMOWY dostęp po zalogowaniu się na tej stronie: portal.nok.se/extramaterial. Strona ta zawiera:

 Dodatkowe interaktywne ćwiczenia do każdego rozdziału

 Słuchowiska

 Klucz odpowiedzi do podręcznika i zeszytu ćwiczeń

 Testy podsumowujące

 Listy czasowników

 Listy słów z danego rozdziału po angielsku i niemiecku

 Dialogi do przećwiczenia

Podręcznik

Ćwiczenia w podręcznikach kładą nacisk na komunikację i wymowę. Dodatkowo, jest wiele zadań pisemnych, które utrwalają wiedzę i rozwijają umiejętność posługiwania się językiem.  W końcowej części książki wydzielona jest część z powtórką zagadnień gramatycznych oraz z podsumowaniem zasad dotyczących wymowy. Całość skomponowana jest tak, by ułatwić uczniowi samodzielną naukę.

 

PAMIĘTAJ O ZESZYCIE ĆWICZEŃ!

Doskonale uzupełnia i organizuje wiedzę przekazaną w podręczniku. Nowa wersja zeszytu ćwiczeń zawiera jeszcze więcej ćwiczeń gramatycznych. W podręczniku znajdziesz odnośniki do konkretnych zadań w zeszycie ćwiczeń. Każdy rozdział kończy się podsumowaniem. Trzecie wydanie ćwiczeń, to zupełnie nowe zestawy zadań dla ucznia.

 

Dlaczego warto uczyć się właśnie z tym podręcznikiem?

 Jest to nowe, uaktualnione, trzecie wydanie.

 Jest to nowoczesna seria, doskonale odpowiadająca potrzebom współczesnych studentów języków obcych.

 Otrzymujesz olbrzymie wsparcie wydawnictwa w postaci całej masy dodatkowych materiałów językowych.

 Osiągnięcie tego poziomu językowego daje Ci możliwość podjęcia pracy w Szwecji

 Podręczniki Rivstart przygotują cię do egzaminu. Materiał zawarty w tej serii podręczników pomoże Ci przygotować się do egzaminów z języka szwedzkiego, np. Swedex lub TISUS, dlatego polecamy je wszystkim przystępującym właśnie do takich egzaminów zewnętrznych z języka szwedzkiego.

 

Egzamin Svedex

 

Międzynarodowy certyfikat Swedex jest potwierdzeniem znajomości języka szwedzkiego na poziomie A2-C1. Może przydać się osobom zamierzającym mieszkać i pracować w Szwecji, jak również osobom pragnącym podjąć pracę w szwedzkiej firmie w Polsce. 

Egzamin składa się z części pisemnej i ustnej. Ta pierwsza obejmuje takie elementy jak: rozumienie ze słuchu, rozumienie tekstu czytanego, pisanie krótkich form użytkowych, w tym listu prywatnego.

 

Dlaczego warto zdać ten egzamin?

 Dokument uwierzytelnia nasze umiejętności językowych, niezwykle cenione i przydatne na rynku pracy, zarówno w Szwecji, jak i w innych krajach.

 Otrzymasz pisemne potwierdzenie poziomu, który osiągnąłeś (jeśli na przykład uczysz się hobbystycznie)

 

Egzamin Tisus

 

Test i svenska för universitets- och högskolestudier (TISUS) – egzamin państwowy, sprawdzający znajomość języka szwedzkiego na poziomie C1 (według kryteriów Rady Europy) i uprawniającym do podjęcia studiów wyższych w Szwecji. Egzamin składa się z trzech części:

 Czytania

 Pisania

 Mówienia

Możesz uzyskać jeden z dwóch rodzajów oceny: zdany (godkänd) albo niezdany (underkänd).

 

Dlaczego warto zdać ten egzamin?

 Egzamin TISUS jest egzaminem kwalifikacyjnym z języka szwedzkiego na studia na uniwersytetach i uczelniach wyższych w Szwecji. Stanowi potwierdzenie znajomości języka na poziomie umożliwiającym naukę w języku szwedzkim.

 Jeśli nie posiadasz innego dokumentu (np. świadectwa z ocenami) poświadczającego Twój poziom z języka szwedzkiego, najprawdopodobniej będziesz musiał zdać egzamin TISUS, by móc studiować na uczeni wyższej.

 

 

Przejrzyj treść książki:

 

 

 

 

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl