Mål

 


 

 

Jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze podręczników, ZADZWOŃ do nas!

Z chęcią Ci doradzimy i podpowiemy, jaki zestaw książek będzie dla Ciebie najlepszy!

Śmiało, czekamy na kontakt: +48 694 393 121 :) 

 

 

Podręczniki Mål (Mål 1 oraz Mål 2) od lat są niezwykle popularne wśród uczniów i nauczycieli przy nauce języka szwedzkiego.

Wieloletnie doświadczenie Autorów i Wydawnictwa zaowocowało unowocześnionymi wydaniami, które dostosowane są do współczesnego odbiorcy. Zastosowano nowy format książek, urozmaicone teksty, historie, nowe ilustracje i dopasowane do serii ćwiczenia pozwalające lepiej utrwalić materiał. 

Podręczniki z serii Mål pozwalają poznawać język szwedzki w spokojnym tempie. Stopniowo wprowadzane są zagadnienia z gramatyki szwedzkiej, które następnie utrwala się poprzez rozwiązywanie ćwiczeń.  

Co ciekawe, nowe wydania podręczników Mål uzupełnione są o materiały interaktywne, darmowe, dostępne na stronie wydawnictwa. Uczeń może tam samodzielnie korzystać z odsłuchu tekstów, dodatkowych ćwiczeń i tabelek gramatycznych. 

 


  

Sposób pracy z książkami z serii Mål:

 

 Podręcznik

Rozdziały w książkach Mål poruszają jeden lub kilka tematów, na przykład dotyczące emocji, języka potocznego i slangu.

 

 Teksty i ćwiczenia związane z tematyką dnia codziennego

Student zapoznaje się z różnego rodzaju tekstami, takimi jak tekst narracyjny i opisowy, teksty informacyjne i dialogi. Poznają również różne rodzaje formularzy, smsy, e-maile i rachunki – aby łatwiej radzić sobie w codziennym życiu.

 

 Ważne jest, abyś utrwalał materiał w praktyce!

W zróżnicowanych tematycznie tekstach uczniowie ćwiczą nowe słowa i wykonują ćwiczenia z czytania ze zrozumieniem, ćwiczenia dotyczące nowego słownictwa, dyskusyjne i gramatyczne. Książka zawiera również ćwiczenia ze słuchu oraz ćwiczenia akcentu i wymowy.

 

 Zeszyt ćwiczeń

Wiedzę przekazywaną w podręczniku można zastosować w praktyce w zeszycie ćwiczeń i rozwiązując ćwiczenia interaktywne. Zdobyte umiejętności utrwalisz rozwiązując ćwiczenia z czytania ze zrozumieniem, słownictwa i gramatyki.

 

 Podsumuj i omów

Na końcu każdego rozdziału podręcznika znajduje się motyw graficzny/zdjęcia które stanowią podstawę komunikacji ustnej. W zeszycie ćwiczeń jest więcej ćwiczeń dotyczących opisywania obrazków.

 


 

W efektywnej nauce języka obcego metoda imersji jest nie do przecenienia. Jednak nie można zapomnieć o przyswojeniu sobie również zagadnień teoretycznych, w tym gramatyki. Pomocne mogą być w tym tradycyjne podręczniki do nauki języka szwedzkiego.

Do tej pory trudno dostępne, teraz na wyciągnięcie ręki w polskim sklepie internetowym!

Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą podręczników do nauki języka szwedzkiego. Oferujemy wiele popularnych tytułów, takich jak RivstartMålForm i fokusText i fokusGilla Svenska, książki Sary Lövestam, jak np. seria Grejen med... Formell SvenskaVardaglig Svenska i wiele innych:

 

Jeśli poniżej nie znajdziesz pozycji, których poszukujesz, napisz do nas maila lub wiadomość w social media! Najprawdopodobniej będziemy w stanie zamówić dla Ciebie upatrzoną pozycję :)

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl