CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

 

Dopiero zaczynam uczyć się szwedzkiego. Jaki podręcznik do nauki wybrać?

Zawsze rekomendujemy skonsultować się ze swoim lektorem jeśli chodzi o kwestię wyboru materiałów do nauki.

Jeśli jednak chcesz zacząć samodzielnie, na początek przygody ze szwedzkim polecamy Rivstart A1/A2. To najprawdopodobniej najlepsza seria do nauki szwedzkiego, a zarazem nasz bestseller. Seria pozwala w szybkim tempie osiągnąć dane poziomy językowe. Dodatkowo wydawnictwo zapewnia masę dodatkowych materiałów, takich jak słuchowiska, testy sprawdzające, interaktywne ćwiczenia online, klucze odpowiedzi i wiele innych

https://ksiazkiposzwedzku.pl/rivstart-do-nauki-szwedzkiego 

Innym popularnym podręcznikiem jest Mål 1 z ćwiczeniami. To również jest bardzo dobry zestaw dla osób, które chcą się uczyć powoli, we własnym tempie. Progresja jest nieco wolniejsza niż przy Rivstarcie.

https://ksiazkiposzwedzku.pl/pl/c/Mal/48 

Jeśli wciąż masz pytania i wątpliwości, napisz: biuro@ksiazkiposzwedzku.pl lub zadzwoń: 727 943 562.

 

Jak uzyskać dostęp do dodatkowych materiałów do nauki dla serii Rivstart, Mål czy Gilla svenska?

Wejdź na stronę: nok.se. Kliknij "Mitt konto/Logga in" w prawym górnym rogu. Kliknij "Skapa konto". Podaj swoje dane i potwierdź klikając "Skapa konto". Kliknij "+Lägg till produkt" i wybierz książkę, która Cię interesuje. Gotowe!

 

Książka, którą chcę kupić ma status "spodziewana dostawa". Kiedy będzie dostępna?

Książki oznaczone powyższym statusem są właśnie sprowadzane. Proces ten trwa zazwyczaj od kilku dni do paru tygodni w zależności od pozycji.

• Jeśli chcesz poznać dokładną datę dostawy napisz maila z zapytaniem: biuro@ksiazkiposzwedzku.pl

• Jeśli chcesz otrzymać powiadomienie o dostępności, kliknij "powiadom o dostępności" i podaj swój adres mailowy. Wtedy, po pojawieniu się książki w magazynie, otrzymasz powiadomienie mailowe. 

• Jeśli chcesz zarezerwować sobie egzemplarz z najbliższej dostawy, złóż zamówienie indywidualne na ten produkt: https://ksiazkiposzwedzku.pl/ksiazkiposzwedzkunazamowienie . Wtedy będziesz mieć pewność, że po dostawie, książka będzie do Ciebie wysłana priorytetowo. 

 

Książki, której szukam nie ma w ofercie Sklepu. Jak mogę ją zamówić?

Wejdź na tę stronę i dowiedz się jak złożyć zamówienie indywidualne: https://ksiazkiposzwedzku.pl/ksiazkiposzwedzkunazamowienie 

 

Ile będę czekać na książkę na zamówienie indywidualne?

Standardowo czas oczekiwania na zamówienia indywidualne nie jest dłuższy niż 10 dni roboczych. Czasami jednak, książka również dla nas jest dostępna „na specjalne zamówienie”. Wtedy czas realizacji może wynieść nawet 40 dni roboczych. O czasie realizacji zamówienia zawsze powiadomimy Cię mailowo, przed złożeniem zamówienia.

 

Czy mogę połączyć zamówienie książek ze stałej oferty sklepu z zamówieniem indywidualnym?

Tak. Wtedy najlepiej złożyć zamówienie mailowo.

 

Czy sprzedajecie podręczniki w języku polskim?

Nie. Wyjątkiem jest podręcznik do nauki szwedzkiego gramatyki „Mål - svensk grammatik på polska” oraz ebooki.

 

Czy sprowadzacie na zamówienie książki w innych językach niż szwedzki?

Tak, sprowadzamy na zamówienie książki i podręczniki w języku duńskim oraz niektóre podręczniki w języku fińskim. Sprawdź, jak złożyć takie zamówienie: https://ksiazkiposzwedzku.pl/ksiazkiposzwedzkunazamowienie 

 

Czy sprzedajecie książki w języku norweskim?

Sprawdź aktualną ofertę: https://ksiazkiposzwedzku.pl/pl/c/NAUKA-NORWESKIEGO/78 . Cały czas pracujemy nad rozwiązaniami, które umożliwią nam oferowanie Klientom również norweskich pozycji. Kiedy tylko będzie to możliwe, pojawi się wiadomość w social-media oraz na stronie Sklepu.

 

Czy otrzymam jakiś rabat?

Możesz otrzymać 5% rabatu na pierwsze zamówienie, kiedy zapiszesz się do Książkowego Newslettera. Regularnie sprawdzaj nasze social-media, gdzie najszybciej znajdziesz informacje o aktualnych akcjach promocyjnych. Rabaty indywidualne dla większych zamówień (powyżej 10 książek) ustalamy mailowo.

 

Czy wystawiacie faktury?

Tak, wystawiamy faktury dla wszystkich klientów. Jeśli robisz zamówienie firmowe, podaj dane firmy i numer NIP w odpowiednim miejscu podczas składania zamówienia online lub podaj te dane mailowo składając zamówienie indywidualne.

 

Reprezentuję firmę i chcę złożyć większe zamówienie.

Bardzo nam miło, że zainteresowali się Państwo naszą ofertą. Zapraszamy do złożenia zamówienia mailowo: biuro@ksiazkiposzwedzku.pl.

 

Prowadzę szkołę językową i chciałbym nawiązać z Wami stałą współpracę.

Świetnie! W takim razie skontaktuj się z nami mailowo: biuro@ksiazkiposzwedzku.pl lub zadzwoń: 727 943 562. Z chęcią porozmawiamy o szczegółach.

 

Czy książki, które mają starszą datę wydania będą zakurzone?

Nie, książki, które zostały wydane już jakiś czas temu i wciąż są w dodruku nie są zakurzone. Dokładamy szczególnych starań, by książki wysyłane do klientów były w dobrym stanie.

  

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl