Do nauki szwedzkiego

 

 

DO NAUKI języka szwedzkiego

Rivstart Yrkesliv Rivstart Yrkesliv
Cena:

179,00 zł

szt.
zobacz więcej
Mål 1 - Lärobok Mål 1 - Lärobok
Cena:

228,00 zł

szt.
zobacz więcej
Mål 1 - Övningsbok Mål 1 - Övningsbok
Cena:

149,00 zł

szt.
zobacz więcej
Mål 2 - Lärobok Mål 2 - Lärobok
Cena:

228,00 zł

szt.
zobacz więcej
Mål 2 - Övningsbok Mål 2 - Övningsbok
Cena:

149,00 zł

szt.
zobacz więcej

 


 

 

Jeśli szukasz podręczników do nauki języka szwedzkiego to doskonale trafiłeś/aś. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór książek, które ułatwią Ci i uprzyjemnią naukę.

Przeczytaj opisy poszczególnych serii i kategorii podręczników i wybierz coś dla siebie!

 


 

 

PODSTAWOWE PODRĘCZNIKI DO NAUKI SZWEDZKIEGO

 

RIVSTART to kultowa seria podstawowych podręczników do nauki języka szwedzkiego “od zera”.

Zestaw tworzy podręcznik oraz zeszyt ćwiczeń, a cała seria podzielona jest na trzy poziomy: A1/A2, B1/B2 oraz B2/C1. Dodatkowo, bez innych opłat, otrzymujesz dostęp do strony Wydawnictwa gdzie możesz korzystać z dodatkowych materiałów dydaktycznych, takich jak słuchowiska, interaktywne ćwiczenia, listy słów, czasowników czy klucz odpowiedzi. Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z językiem szwedzkim i chcesz szybko zauważyć postępy, wybierz właśnie tę serię.

 


Podręczniki z serii MÅL przypadną do gustu osobom, które preferują spokojne tempo nauki.

Seria ma dwie części, zestaw składa się z podręcznika i ćwiczeń. Progresja, czyli tempo wprowadzania nowych zagadnień w książce jest wolne, dostosowane również do potrzeb starszych dzieci i nastolatków. Ilość nowego materiału na pewno Cię nie przytłoczy i będziesz miał wystarczającą ilość czasu, żeby dobrze zrozumieć gramatykę. Podobnie, jak w serii Rivstart, masz dostęp do dodatkowych, bezpłatnych materiałów, takich jak słuchowiska czy klucz odpowiedzi. Dzięki temu możesz zacząć pracę z tą serią nawet sam.

 


GILLA SVENSKA to seria podręczników do nauki języka szwedzkiego przygotowana według zaleceń kursów SFI (Svenska för invandrare). Co to oznacza?

Svenska för invandrare (SFI) to bezpłatny kurs dla dorosłych, który jest oferowany większości dorosłych imigrantów w Szwecji. Osoba, która posiada zezwolenie na pobyt, zarejestrowała się w szwedzkiej gminie i nie mówi po szwedzku, ma prawo rozpocząć kurs SFI. Celem kursu jest przekazanie dorosłym imigrantom podstawowej wiedzy o języku szwedzkim i szwedzkim społeczeństwie, tak by mogli się zasymilować i podjąć pracę w Szwecji.

Kursy odbywają się według trzech ścieżek na czterech różnych poziomach.
Ścieżka nr 1: SFI A -> SFI B
Ścieżka nr 2: SFI B -> SFI C
Ścieżka nr 3: SFI C -> SFI D

Poziom od którego zaczynasz uzależniony jest od Twojego wyjściowego wykształcenia i doświadczenia językowego.

Książki Gilla svenska znajdziesz na poziomie B, C oraz D.

Seria jest kierowana przede wszystkim do dorosłych, którzy wyjechali do Szwecji i rozpoczynają tam życie. Kładziony jest w nich więc nacisk na komunikację i wymowę. Dodatkowo, jest wiele zadań pisemnych, które utrwalają wiedzę i rozwijają umiejętność posługiwania się językiem. W końcowej części książki wydzielona jest część z powtórką zagadnień gramatycznych oraz z podsumowaniem zasad dotyczących wymowy. Całość skomponowana jest tak, by nawet osoba z podstawowym wykształceniem lub po raz pierwszy stykająca się z językiem szwedzkim była w stanie osiągać swoje cele w nauce szwedzkiego. Dodatkowo otrzymujesz dostęp do całej masy dodatkowych, bezpłatnych materiałów na stronie wydawnictwa, takich jak słuchowiska, testy z słuchania, interaktywne ćwiczenia czy filmiki odtwarzające naturalne sytuacje z życia codziennego.

Książki te zaprojektowane są tak, byś mógł/mogła zdać egzamin Nationella Prov.

Dwa podręczniki z serii Språkporten, czyli Språkporten i Språkporten Bas, to istne perełki jeśli chodzi o pogłębioną analizę tekstów oraz czytanie intensywne. Książki opierają się na analizie tekstów i późniejszym omawianiu poruszonych zagadnień gramatycznych, słownictwa i ćwiczeniu wymowy. Książki te idealnie nadają się dla osób, które planują zdawać egzaminy z języka szwedzkiego, TISUS lub Svedex. Znajdziesz tu rozszerzenie zagadnień gramatycznych, ciekawe słownictwo oraz konkretną dawkę ćwiczeń.

 


ÖVA SVENSKA 1 oraz 2 to podręczniki/zeszyty ćwiczeń stworzone z myślą o najmłodszych studentach języka szwedzkiego.

Tematyka dostosowana jest do możliwości i potrzeb dziecka, dzięki czemu nauka szwedzkiego jest przyjemna i prosta. Seria składa się z dwóch zeszytów ćwiczeń. Dodatkowo dostępne są słuchowiska.

 


  

W efektywnej nauce języka obcego metoda imersji jest nie do przecenienia. Jednak nie można zapomnieć o przyswojeniu sobie również zagadnień teoretycznych, w tym gramatyki. Pomocne mogą być w tym tradycyjne podręczniki do nauki języka szwedzkiego.

Do tej pory trudno dostępne, teraz na wyciągnięcie ręki w polskim sklepie internetowym!

Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą podręczników i książek do nauki języka szwedzkiego. Oferujemy wiele popularnych tytułów, takich jak Rivstart, Mål, Form i fokus, Text i fokus, Gilla Svenska, Språkporten, książki Sary Lövestam, jak np. seria Grejen med... Formell Svenska, Vardaglig Svenska i wiele innych.

 


 

Nauka języka szwedzkiego może okazać się niezwykle ciekawą przygodą, biorąc pod uwagę fakt, iż jest to charakterystyczny język, którego akcent dość znacząco potrafi różnić się od pozostałych. Oczywiste wydaje się to, że język szwedzki dla początkujących może sprawiać wrażenie trudniejszego, niż w przypadku gdy jesteśmy na zaawansowanym etapie. Jednak warto wybrać opcję samodzielnej nauki języka szwedzkiego poprzez taką możliwość jak kurs szwedzkiego bądź nauka szwedzkiego dla początkujących, które są możliwe dzięki poszczególnym podręcznikom dostępnym na naszej stronie. Jeśli więc chcesz szybko nauczyć się szwedzkiego i poświęcić swój czas wolny na realizowanie tego celu, wówczas zachęcamy do zapoznania się z naszymi propozycjami i ofertami dostępnymi na naszej stronie internetowej.

 

Nauka szwedzkiego podstawy - czy samodzielna nauka szwedzkiego od podstaw może być skuteczna?

Jak najbardziej! Jednakże w tym celu niewątpliwie potrzebne są odpowiednie materiały do nauki szwedzkiego, dzięki którym będziemy wiedzieć, od czego zacząć. Kurs językowy, a więc nauka mówienia w obcym języku nierzadko wydaje się dla wielu z nas czymś trudnym do opanowania. Nie da się ukryć, iż jest to duże wyzwanie, natomiast wiele zależy od naszego indywidualnego nastawienia. Często to, co stanowi największy problem to to, aby pokonać barierę językową. Jednak jeśli chcesz wzbogacić swój zasób słownictwa i poznać kulturę szwedzką, wówczas kurs języka szwedzkiego z nami zagwarantuje Ci nie tylko przyjemność w trakcie nauki, ale także poprawną wymowę a także przedstawi solidne podstawy i nie tylko.

 

Szwedzki nauka jezyka - kursy języka szwedzkiego przygotowane w postaci specjalnych podręczników

Znajomość języków obcych potrafi w doskonały sposób przyczynić się do rozwoju naszej pamięci. Nowy język to zawsze niezwykle przydatna umiejętność. Jeśli chcesz zacząć naukę szwedzkiego, warto skorzystać z kursu szwedzkiego, jaki dla Ciebie przygotowaliśmy. Uczenie się samego języka już na początku nauki może okazać się bardzo ciekawym zapełnieniem wolnego czasu. Niezależnie od tego, czy jesteś zainteresowany etapem dalszej nauki, czy też interesuje Cię język szwedzki podstawy - na każdą z tych opcji bez problemu można się zdecydować. Takie kwestie jak czasowniki szwedzkie i wiele innych informacji można znaleźć wśród specjalnie przygotowanych przez nas podręczników, dzięki którym nabędziesz dużej znajomości języka, będziesz w stanie odtworzyć poszczególna słowa odpowiednio je akcentując, a także będziesz mówić do innych osób bez żadnego problemu i krępacji! Takie kwestie jak język szwedzki wymowa to opcja, na którą możesz się zdecydować wybierając odpowiednie książki po szwedzku.

Poza wspomnianymi propozycjami, na naszej stronie możesz zdecydować się także na takie możliwości jak szwedzka literatura, np. szwedzkie kryminały czy też biografie Szwedów lub nawet szwedzki dla opiekunek.

Z pewnością warto zdecydować się na odpowiednio dopasowany do naszych umiejętności podręcznik, dzięki któremu będziemy mogli nauczyć się języka w naprawdę stosunkowo krótkim czasie. Jeśli chodzi o język szwedzki nauka szwedzkiego w Szwecji czy też w Polsce może być niezwykle przydatna. Warto mieć świadomość tego, iż szwedzki to język, który nie jest w Polsce tak bardzo popularny jak na przykład francuski czy hiszpański. Mało Polaków go zna i mało się go uczy. Rozpoczynając swoją przygodę ze szwedzkim, można więc powiedzieć, że wybieramy wyjątkową drogę i robimy coś zupełnie nowego i oryginalnego. Jeżeli interesuje Cię taka możliwość jak nauka szwedzkiego przed wyjazdem, nauka szwedzkiego dla dzieci, nauka szwedzkiego dla dorosłych, szwedzka literatura dla dzieci czy też chociażby uproszczony szwedzki, wówczas pośród naszych ofert bez problemu znajdziesz wszystkie te propozycje.

 

Jak sprawić, aby nauka języka obcego była przyjemna i ciekawa?

Otóż można to zrobić decydując się na zakup podręczników dostępnych w naszym internetowym sklepie. Pamiętajmy o tym, że nauka każdego języka obcego poszerza horyzonty i zwiększa naszą wiedzę o świecie. Kto z nas nie jest choć troszkę ciekaw, jacy naprawdę byli wikingowie i dlaczego Szwedzi lubują się w jedzeniu sfermentowanych śledzi. Nauka szwedzkiego może więc być dobrą okazją do zgłębienia tych tajemnic i dowiedzenia się czegoś więcej nie tylko o Szwecji, ale i o całej Skandynawii. Dlatego też szwedzki język nauka którego może być nie tylko skuteczna ale i ciekawa, to zdecydowanie ciekawa propozycja. Nauka jezyka szwedzkiego za pomocą naszych podręczników, które dodatkowo posiadają rożnego rodzaju płyty, dzięki którym możemy się w doskonały sposób osłuchać z różnorodnymi słówkami, wyrażeniami czy też zwrócić szczególną uwagę na poszczególne akcentowania to bez wątpienia możliwość, która przyczyni się do naszego rozwoju, pomoże pokonać różne bariery a także ułatwi porozumiewanie się w tym właśnie języku.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi ofertami podręczników dostępnych na stronie i na zdecydowanie się na taki, który będzie odpowiednio dostosowany do naszych indywidualnych potrzeb oraz preferencji. Takie propozycje jak podręcznik do szwedzkiego pdf, Mål, Öva svenska, Språkporten, Form i fokus b facit, gramatyka szwedzka czy też szwedzki slownik są jak najbardziej możliwe. Zapraszamy!

 

 


 

Jeśli w naszej ofercie nie znajdziesz pozycji, których poszukujesz, napisz do nas maila lub wiadomość w social media na IG/FB! Najprawdopodobniej będziemy w stanie zamówić dla Ciebie upatrzoną pozycję :) 

 


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl