Najlepsze podręczniki do nauki szwedzkiej gramatyki Form i fokus!

 

Książki przeznaczone są dla osób dorosłych, które niedawno rozpoczęły naukę języka szwedzkiego lub które potrzebują powtórzenia zagadnień gramatycznych w związku z kursami lub egzaminami.

Seria składa się trzech części, del A, B oraz C, a także dostępnych osobno do kupienia kluczy odpowiedzi do każdej z części. Podręczniki, a w zasadzie ćwiczenia gramatyczne, to kompendium wiedzy o szwedzkiej gramatyce. Każda z części podzielona jest na konkretne zagadnienia, z których każde poprzedzone jest krótkim wprowadzeniem teoretycznym. Po nim następuje seria ćwiczeń, które doskonale utrwalają zdobytą wiedzę. Podręczniki te sprawdzą się też idealnie podczas przygotowań do egzaminów językowych.  

 

 

Form i fokus

 


 

 

Szwedzka gramatyka spędza Ci sen z powiek? Szukasz konkretnej pomocy naukowej, która w usystematyzowany sposób przedstawi Ci wszystkie tajniki szwedzkiej gramatyki? Idealnie trafiłeś!

Zeszyty ćwiczeń do szwedzkiej gramatyki Form i fokus łączą dokładne objaśnienie reguł i schematów gramatycznych z szeregiem zadań i ćwiczeń praktycznych.

Form i fokus to seria trzech zeszytów ćwiczeń z gramatyki szwedzkiej dla osób dorosłych, które już uczą się szwedzkiego lub potrzebują powtórzyć podstawy gramatyki.

Książki te łączą ćwiczenia z dokładnym omówieniem reguł i schematów. Każdy krok jest zilustrowany jasnymi przykładami. Ćwiczenia są bardzo różnorodne, co sprawia, że trening gramatyczny jest ciekawy i zajmujący. Język używany w zadaniach jest potoczny i codzienny. O języku szwedzkim można powiedzieć, że jest niezwykle ciekawy i charakterystyczny. Jeżeli więc chcesz nauczyć się języka szwedzkiego, wówczas pośród naszych propozycji z serii form i fokus, czyli różnorodnych zeszytów ćwiczeń, bez problemu możesz zdecydować się na form i fokus a facit, form i fokus b facit, form i fokus c facit, form i fokus del a facit lub też form i fokus del c facit. 

Taka budowa książki sprawia, że po przerobieniu ćwiczeń można wracać do zagadnień celem powtórki, na przykład przed egzaminami językowymi takimi jak SVEDEX lub TISUS.

Po przerobieniu całej serii Form i fokus szwedzka gramatyka nie będzie mieć przed Tobą żadnych sekretów! 

Sprzedajemy nowe, poprawione wydania z lat 2016–2019. 

 


 

W efektywnej nauce języka obcego metoda imersji jest nie do przecenienia. Jednak nie można zapomnieć o przyswojeniu sobie również zagadnień teoretycznych, w tym gramatyki. Pomocne mogą być w tym tradycyjne podręczniki do nauki języka szwedzkiego. Do tej pory trudno dostępne, teraz na wyciągnięcie ręki w polskim sklepie internetowym! Jeśli interesują Cię materiały do do nauki szwedzkiego, koniecznie sprawdź nasze pozostałe kategorie:

 

 

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl