Najlepsze podręczniki do nauki szwedzkiej gramatyki Form i fokus!

 

Książki przeznaczone są dla osób dorosłych, które niedawno rozpoczęły naukę języka szwedzkiego lub które potrzebują powtórzenia zagadnień gramatycznych w związku z kursami lub egzaminami.

Seria składa się trzech części, del A, B oraz C, a także dostępnych osobno do kupienia kluczy odpowiedzi do każdej z części. Podręczniki, a w zasadzie ćwiczenia gramatyczne, to kompendium wiedzy o szwedzkiej gramatyce. Każda z części podzielona jest na konkretne zagadnienia, z których każde poprzedzone jest krótkim wprowadzeniem teoretycznym. Po nim następuje seria ćwiczeń, które doskonale utrwalają zdobytą wiedzę. Podręczniki te sprawdzą się też idealnie podczas przygotowań do egzaminów językowych.  

 

Jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze podręczników, ZADZWOŃ do nas!

Z chęcią Ci doradzimy i podpowiemy, jaki zestaw książek będzie dla Ciebie najlepszy!

Śmiało, czekamy na kontakt: +48 727 943 562 :) 

 

 

Form i fokus

 


 

Jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze podręczników, ZADZWOŃ do nas!

Z chęcią Ci doradzimy i podpowiemy, jaki zestaw książek będzie dla Ciebie najlepszy!

Śmiało, czekamy na kontakt: +48 727 943 562 :) 

 

Szwedzka gramatyka spędza Ci sen z powiek? Szukasz konkretnej pomocy naukowej, która w usystematyzowany sposób przedstawi Ci wszystkie tajniki szwedzkiej gramatyki? Idealnie trafiłeś!

Zeszyty ćwiczeń do szwedzkiej gramatyki Form i fokus łączą dokładne objaśnienie reguł i schematów gramatycznych z szeregiem zadań i ćwiczeń praktycznych.

Form i fokus to seria trzech zeszytów ćwiczeń z gramatyki szwedzkiej dla osób dorosłych, które już uczą się szwedzkiego lub potrzebują powtórzyć podstawy gramatyki.

Książki te łączą ćwiczenia z dokładnym omówieniem reguł i schematów. Każdy krok jest zilustrowany jasnymi przykładami. Ćwiczenia są bardzo różnorodne, co sprawia, że trening gramatyczny jest ciekawy i zajmujący. Język używany w zadaniach jest potoczny i codzienny. O języku szwedzkim można powiedzieć, że jest niezwykle ciekawy i charakterystyczny. Jeżeli więc chcesz nauczyć się języka szwedzkiego, wówczas pośród naszych propozycji z serii form i fokus, czyli różnorodnych zeszytów ćwiczeń, bez problemu możesz zdecydować się na form i fokus a facit, form i fokus b facit, form i fokus c facit, form i fokus del a facit lub też form i fokus del c facit. 

Taka budowa książki sprawia, że po przerobieniu ćwiczeń można wracać do zagadnień celem powtórki, na przykład przed egzaminami językowymi takimi jak SVEDEX lub TISUS.

Po przerobieniu całej serii Form i fokus szwedzka gramatyka nie będzie mieć przed Tobą żadnych sekretów! 

Sprzedajemy nowe, poprawione wydania z lat 2016–2019. 

 


 

W efektywnej nauce języka obcego metoda imersji jest nie do przecenienia. Jednak nie można zapomnieć o przyswojeniu sobie również zagadnień teoretycznych, w tym gramatyki. Pomocne mogą być w tym tradycyjne podręczniki do nauki języka szwedzkiego. Do tej pory trudno dostępne, teraz na wyciągnięcie ręki w polskim sklepie internetowym! Jeśli interesują Cię materiały do do nauki szwedzkiego, koniecznie sprawdź nasze pozostałe kategorie:

 

 

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl