Język szwedzki medyczny

 

Większość książek z tej kategorii jest dostępnych "od ręki" (sprawdź dostępność w karcie produktu lub napisz do nas zapytanie), wysyłane tego samego lub następnego dnia roboczego.

Niektóre podręczniki  zamawiane są u Dostawcy po złożeniu zamówienia w Sklepie. Czas realizacji zamówienia w tym przypadku to 5-15 dni roboczych.

Jeśli szukasz innych tytułów związanych z językiem szwedzkim medycznym napisz do nas (biuro@ksiazkiposzwedzku.pl), sprowadzimy te książki dla Ciebie w ramach zamówienia indywidualnego.

 

SZWEDZKI MEDYCZNY

Sjukdomssvenska Sjukdomssvenska
Wydawnictwo: LYS
Cena: 99,00 zł
szt.
zobacz więcej
Läkemedelssvenska Läkemedelssvenska
Wydawnictwo: LYS
Cena: 99,00 zł
szt.
zobacz więcej
Medicinsk svenska Medicinsk svenska
Cena: 139,00 zł
szt.
zobacz więcej
"Medicin 1 och 2" - Elsie Setterberg "Medicin 1 och 2" - Elsie Setterberg
Wydawnictwo: Liber
Cena: 329,00 zł
szt.
zobacz więcej
Ord med tanke på vård Ord med tanke på vård
Cena: 199,00 zł
szt.
zobacz więcej

 


 

Osoby pracujące w zawodach medycznych zmieniają miejsca pracy. Lekarze, pielęgniarki, opiekunowie osób starszych, fizjoterapeuci mogą z łatwością znaleźć pracę za granicą. Polscy specjaliści są doceniani i poszukiwani na całym świecie, również w Szwecji, gdzie posługują się na codzień językiem szwedzkim. 

Problem może stanowić bariera językowa. Faktem jest, że dobrze płatną posadę otrzymują osoby poprawnie władające językiem szwedzkim. Umożliwia im to bowiem swobodny kontakt z pracodawcą, kolegami z pracy, a przede wszystkim z pacjentami oraz ich krewnymi. Nie znając języka szwedzkiego ogólnego oraz medycznego niemożliwa jest praca w kontakcie z innymi. Co prawda większość Szwedów zna angielski, ale jeśli chcesz być traktowany “poważnie” i “na równi” ze Szwedami potrzebujesz znać język na dobrym poziomie. 

W naszej księgarni zapewniamy dostęp do pomocy naukowych, które do niedawna były niedostępne w Polsce. Zaopatrujemy klientów indywidualnych i firmy w podręczniki do nauki języka szwedzkiego ogólnego oraz liczne pomoce naukowe, jak i beletrystykę. Kompleksowa nauka języka szwedzkiego pozwala opanować go szybciej i w bardziej przyjemnej formie. Dodatkowo sprowadzamy książki na zamówienie. Również te o tematyce medycznej. Szwedzki dla lekarzy, stomatologów, weterynarzy, pielęgniarek i innych pracowników opieki medycznej.

Z powodu wzmożonego zainteresowania książkami pozwalającymi opanować szwedzki medyczny stworzyliśmy osobną kategorię dla tych książek w Sklepie. Jeśli pozycje których szukasz znajdują się z kategorii “Szwedzki MEDYCZNY”, możesz je zamówić z pozycji Sklepu (bez dodatkowego kontaktu mailowego i zamawiania ich indywidualnie). Większość z nich jest dostępna od ręki. Cześć pozycji jest natomiast zamawiana dopiero po złożeniu zamówienia. Wtedy czas oczekiwania to około 10-15 dni roboczych. Jeśli natomiast szukasz książek, których nie ma u nas w ofercie - napisz wiadomość mailową. Sprawdzimy ich dostępność, cenę i czas oczekiwania. Zaufało nam już setki klientów!

 


 

W efektywnej nauce języka obcego metoda imersji jest nie do przecenienia. Jednak nie można zapomnieć o przyswojeniu sobie również zagadnień teoretycznych, w tym gramatyki. Pomocne mogą być w tym tradycyjne podręczniki do nauki języka szwedzkiego.

Do tej pory trudno dostępne, teraz na wyciągnięcie ręki w polskim sklepie internetowym!

Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą podręczników do nauki języka szwedzkiego. Oferujemy wiele popularnych tytułów, takich jak Rivstart, Mål, Form i fokus, Text i fokus, Gilla Svenska, książki Sary Lövestam, jak np. seria Grejen med... Formell Svenska, Vardaglig Svenska i wiele innych.

Jeśli poniżej nie znajdziesz pozycji, których poszukujesz, napisz do nas maila lub wiadomość w social media! Najprawdopodobniej będziemy w stanie zamówić dla Ciebie upatrzoną pozycję :)

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl