Jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze podręczników, ZADZWOŃ do nas!

Z chęcią Ci doradzimy i podpowiemy, jaki zestaw książek będzie dla Ciebie najlepszy!

Śmiało, czekamy na kontakt: +48 694 393 121 :) 

 

Gilla svenska

 


  

 

Książki z serii Gilla Svenska to niezwykle merytoryczne podręczniki do nauki języka szwedzkiego przez obcokrajowców. Podręczniki Gilla Svenska dopasowane są do potrzeb dorosłych uczniów. Struktura oparta jest na modelu kołowym, z konkretnymi strategiami dojścia do określonych celów.

Umiejętności, które zdobywasz ucząc się z tym podręcznikiem są podzielone na podstawie programu nauczania SFI (Svenska För Invandrare) i składają się z: 

 Czytania ze zrozumieniem, 

 Rozumienia ze słuchu, 

 Umiejętności pisania, 

 Interakcji ustnej i prezentacji ustnej.

 

Svenska för invandrare (SFI) to bezpłatny kurs dla dorosłych, który jest oferowany większości dorosłych imigrantów w Szwecji. Osoba, która posiada zezwolenie na pobyt, zarejestrowała się w szwedzkiej gminie i nie mówi po szwedzku, ma prawo do SFI. Celem kursu jest przekazanie dorosłym imigrantom podstawowej wiedzy o języku szwedzkim i szwedzkim społeczeństwie. 

Kursy odbywają się według trzech ścieżek na czterech różnych poziomach, które posiada seria Gilla Svenska. 

 Ścieżka nr 1: SFI A -> SFI B

 Ścieżka nr 2: SFI B -> SFI C 

 Ścieżka nr 3: SFI C -> SFI D

 

Poziom od którego zaczynasz uzależniony jest od Twojego wyjściowego wykształcenia i doświadczenia językowego.

 

 

Dlaczego warto uczyć się z podręcznikami z serii Gilla Svenska?

 Jest to nowoczesna seria, doskonale odpowiadająca potrzebom imigrantów, osób, które chcą pracować w Szwecji oraz tych, którzy chcą uczyć się "żywego", codziennego języka.

 Otrzymujesz olbrzymie wsparcie wydawnictwa w postaci całej masy dodatkowych materiałów językowych.

 Podręczniki Gilla svenska przygotują cię do egzaminu Nationella Prov.

 Umiejętności językowe ćwiczone podczas pracy z podręcznikami z serii Gilla svenska umożliwią Ci podjęcie pracy w Szwecji i ułatwią późniejszy awans. 

 Warto więc wiedzieć, iż podręczniki Gilla Svenska mogą przyczynić się do sprawnego oraz efektywnego poszerzenia wiedzy i znajomości języka szwedzkiego. Takiego rodzaju metoda może okazać się niezwykle skuteczna, dlatego też bez wątpienia warto zdecydować się na Gilla Svenska, która dostępna jest w naszym sklepie internetowym i cieszy się dość dużą popularnością. Jeśli więc chcesz poznać jak najwięcej wiedzy z zakresu języka szwedzkiego oraz poświęcić swój czas wolny na przyjemną i niewątpliwie pożyteczną naukę języka szwedzkiego - Gilla Svenska to zdecydowanie świetny wybór. 


  

Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą podręczników do nauki języka szwedzkiego. Jeśli poniżej nie znajdziesz pozycji, których poszukujesz, napisz do nas maila lub wiadomość w social media! Najprawdopodobniej będziemy w stanie zamówić dla Ciebie upatrzoną pozycję :)

 


 

W efektywnej nauce języka obcego metoda imersji jest nie do przecenienia. Jednak nie można zapomnieć o przyswojeniu sobie również zagadnień teoretycznych, w tym gramatyki. Pomocne mogą być w tym tradycyjne podręczniki do nauki języka szwedzkiego. Do tej pory trudno dostępne, teraz na wyciągnięcie ręki w polskim sklepie internetowym!

Zachęcamy też do sprawdzenia innych kategorii w naszym sklepie:

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl