Kultowa seria podręczników do nauki języka szwedzkiego Rivstart teraz dostępna w Polsce od ręki! 

 

Jeśli szukasz nowoczesnego, przyjemnego podręcznika, który pomoże Ci w nauce języka szwedzkiego samodzielnie lub na kursie to dobrze trafiłeś, Rivstart jest idealnym wyborem. Ta seria przeprowadzi Cię za rękę przez meandry szwedzkiej gramatyki, kultury i wymowy. 

Wydawcy przygotowali też mnóstwo dodatkowych, darmowych materiałów rozszerzających tematy poruszane w podręczniku, które doskonale uzupełniają wiedzę i urozmaicają naukę. Należą do nich słuchowiska, interaktywne ćwiczenia podsumowujące rozdziały, listy czasowników, słówek oraz klucze odpowiedzi do ćwiczeń z podręcznika i zeszytu ćwiczeń. Są one dostępne bezpłatnie na stronie internetowej nok.se dla zarejestrowanych użytkowników.

Rivstart to idealny wybór zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych uczniów. Cała seria Rivstart stworzona jest tak, by móc korzystać z niej zarówno podczas pracy w grupie, jak i podczas samodzielnej nauki. 

Zestaw składa się z podręcznika i zeszytu ćwiczeń, czego uzupełnieniem są darmowe materiały dostępne na stronie internetowej Wydawcy. 

  

Rivstart

 

 

 

Wiele osób zastanawia się, który podręcznik do nauki język szwedzkiego będzie najlepszy. Od lat prym wiedzie właśnie Rivstart. Ten nowoczesny, wszechstronny podręcznik do nauki szwedzkiego jest polecany przez uczniów i nauczycieli. Rivstart to najlepszy podręcznik do nauki języka szwedzkiego, teraz dostępny w Polsce od ręki w naszym sklepie: www.ksiazkiposzwedzku.pl

W naszym sklepie oferujemy wszystkie pozycje z serii Rivstart, czyli poziomy A1/A2, B1/B2, B2/C1 oraz podręcznik przydatny podczas podejmowania pracy w Szwecji - Rivstart Yrkesliv. Na każdej z podstron danej książki dostępne są szczegółowe informacje dotyczące podręczników, ćwiczeń jak i materiałów dodatkowych. 

Podręczniki z serii Rivstart od lat pomagają studentom z całego świata nauczyć się języka szwedzkiego samodzielnie lub podczas kursu, tak by bez przeszkód używać go praktyce. 

Materiał jest zróżnicowany i zorganizowany w sposób przejrzysty i jasny, odpowiedni dla studentów, którzy chcą i potrafią uczyć się samodzielnie

Zarówno podręcznik jak i zeszyt ćwiczeń zawierają wiele ciekawych zadań i testów zorganizowanych w jasny i przejrzysty sposób. Od samego początku kładziony jest nacisk na odpowiednią wymowę ćwiczeniu której służą odpowiednio skomponowane zadania dla ucznia.

Podręcznik doskonale przygotowuje do komunikowania się w codziennych sytuacjach oraz w środowisku zawodowym

Dla jasności przekazu zastosowano nowe, intuicyjne oznaczenia czasów w języku szwedzkim. Czasy teraźniejsze to: presens perfekt (have spoken), presens (speaks) and presens futurum (will speak). Czasy przeszłe to: preteritum perfekt (had spoken), preteritum (spoke), and preteritum futurum (was going to speak). W ten sposób jasne staje się, że w języku szwedzkim mamy dwa systemy czasowe, a ich nazwy dodatkowo wskazują w jaki sposób są tworzone. 

W końcowej części książki wydzielona jest część z powtórką zagadnień gramatycznych oraz z podsumowaniem zasad dotyczących wymowy. Całość skomponowana jest tak, by ułatwić uczniowi samodzielną naukę. Pamiętajmy o tym, że wśród propozycji, na jakie można się zdecydować w naszym sklepie internetowym, można wybrać m.in. rivstart a1 a2, rivstart b2 c1, rivstart b1, rivstart nok czy też chociażby rivstart c1. 

 

Podręcznik

Ćwiczenia w podręcznikach kładą nacisk na komunikację i wymowę. Dodatkowo, jest wiele zadań pisemnych, które utrwalają wiedzę i rozwijają umiejętność posługiwania się językiem.  W końcowej części książki wydzielona jest część z powtórką zagadnień gramatycznych oraz z podsumowaniem zasad dotyczących wymowy. Całość skomponowana jest tak, by ułatwić uczniowi samodzielną naukę.

 

Zeszyt ćwiczeń

Doskonale uzupełnia i organizuje wiedzę przekazaną w podręczniku. Nowa wersja zeszytu ćwiczeń zawiera jeszcze więcej ćwiczeń gramatycznych. W podręczniku znajdziesz odnośniki do konkretnych zadań w zeszycie ćwiczeń. Każdy rozdział kończy się podsumowaniem. 

 

Dodatkowe DARMOWE materiały uzupełniające

Cała seria Rivstart wzbogacona jest o całą masę dodatkowych materiałów szkoleniowych zarówno dla uczniów, jak i dla nauczycieli, do których masz DARMOWY dostęp po zalogowaniu się na TEJ stronie (portal.nok.se/extramaterial). Strona ta zawiera:

 Dodatkowe interaktywne ćwiczenia do każdego rozdziału

 Słuchowiska

 Testy z słuchania

 Klucz odpowiedzi do podręcznika i zeszytu ćwiczeń

 Testy podsumowujące

 Listy czasowników

 Listy słów z danego rozdziału po angielsku i niemiecku

 Dialogi do przećwiczenia

 

Jeśli wcześniej korzystałeś z podręczników innych wydawnictw teraz odczujesz różnicę! Rivstart jest podręcznikiem nowoczesnym, dostosowanym do współczesnych realiów. Język używany w dialogach jest realistyczny, podobnie w tekstach do czytania ze zrozumieniem po szwedzku. Dowiesz się tez dużo o kulturze tego pięknego kraju, o jego zasobach naturalnych, jakie wielkie firmy wywodzą się ze Szwecji, jacy szwedzcy artyści osiągnęli międzynarodowy sukces oraz gdzie warto pojechać a wakacje do Szwecji. Bowiem nauka języka obcego to nie tylko sucha nauka gramatyki i słówek, ale też poznawanie kultury, tradycji i zwyczajów mieszkańców danego kraju. 

Dzięki książkom do nauki języka szwedzkiego z serii Rivstart:

 Uczysz się szybciej

 Zaczniesz komunikować się swobodnie po szwedzku z innymi

 Teraz dostępnych jest jeszcze więcej ćwiczeń gramatycznych i językowych

 Możesz uczyć się na poziomach A1-C1, SFI 3, SVA grundvux, także jako całkowity początkujący, gdyż książki dostosowane są do trybu samodzielnej nauki.

 

Być może jesteś studentem skandynawistyki lub germanistyki. Być może chcesz uczyć się języka szwedzkiego efektywnie. Być może szukasz najlepszego podręcznika do nauki języka szwedzkiego i zastanawiasz się skąd go wziąć, skoro w Polsce jest ciężko dostępny. Teraz otrzymujesz odpowiedź: w sklepie www.ksiazkiposzwedzku.pl sprzedajemy podręczniki, w tym Rivstart, do nauki języka szwedzkiego od ręki! Wreszcie pojawiło się miejsce, gdzie książki tego typu są dostępne do kupienia w polskich złotówkach. 

Jeśli uczysz się już z wykorzystaniem książki i ćwiczeń Rivstart, czas na poszerzenie wiedzy z zakresu szwedzkiej kultury! Warto sięgnąć po oryginalne książki napisane w języku szwedzkim, by poszerzyć swoje horyzonty. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą. Pamiętaj, że możemy sprowadzić też książki na zamówienie, jeśli nie są one dostępne w naszej stałej ofercie. Także nie wahaj się napisać i zapytać o książkę, której potrzebujesz. Istnieje duża szansa, że będziemy w stanie sprowadzić ją dla Ciebie indywidualnie. 

Taki podręcznik to również idealny prezent dla osoby, która uczy się języka szwedzkiego. Najlepiej kup cały zestaw, czyli podręcznik wraz z zeszytem ćwiczeń! Pakujemy książki na prezent, zatem wystarczy, że wspomnisz o tym w notatce podczas składania zamówienia, a wybrane przez Ciebie podręczniki i książki zapakujemy tak, byś mógł je od razu wręczyć wybranej osobie.  

Zapraszamy do zapoznania się także z innymi podręcznikami dostępnymi w naszym Sklepie. W nauce języka obcego ważne jest by korzystać z różnych pomocy naukowych, tak by wynieść z nich jak najwięcej. Im więcej razy powtórzysz dane zagadnienie, tym lepiej je zapamiętasz. Kolejną ważna sprawą jest poszerzanie swojego słownika językowego, tego teoretycznego jak i praktycznego. Ten pierwszy to zasób słów, które znamy, ale nie wszystkie nich używamy swobodnie. Ten drugi, to taki, z którego korzystamy na co dzień i posumujmy się nim naturalnie, bez problemów. Jeżeli więc chcesz dobrze znać język szwedzki i potrzebujesz pomocy, wówczas takie propozycje jak nok Rivstart czy też wiele innych, które możesz odpowiednio dopasować do swojego indywidualnego poziomu, to zdecydowanie świetne rozwiązane!

 


 

W efektywnej nauce języka obcego metoda imersji jest nie do przecenienia. Chodzi w niej o to, by całkowicie zanurzyć się w języku. Poza standardową nauką z podręcznika warto słuchać jak najwięcej materiały∑ w języku szwedzkim, podcastów, słuchowisk, audiobooków, warto oglądać filmy i seriale w języku szwedzki, czytać książki po szwedzku. Po prostu całkowicie otoczyć się językiem obcymi, którego się uczymy. Jednak nie można zapomnieć o przyswojeniu sobie również zagadnień teoretycznych, w tym gramatyki. Pomocne mogą być w tym tradycyjne podręczniki do nauki języka szwedzkiego. Do tej pory trudno dostępne, teraz na wyciągnięcie ręki w polskim sklepie internetowym! Kupujesz bezpiecznie i wspierasz polską gospodarkę. Jeśli interesuje Cię nauka szwedzkiego, sprawdź pozostałe kategorie dostępne w naszym sklepie:

 

 

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl