Rivstart B1/B2 Övningsbok

Dostępność: Książka jest dostępna
Czas wysyłki: 72 godziny
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 179,00 zł 179.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

 

 

Rivstart B1/B2 - nowoczesny zeszyt ćwiczeń do nauki języka szwedzkiego!

 

Podręczniki z serii Rivstart od lat pomagają studentom z całego świata nauczyć się języka szwedzkiego samodzielnie lub podczas kursu, tak by bez przeszkód używać go praktyce. 

Materiał jest zróżnicowany i zorganizowany w sposób przejrzysty i jasny, odpowiedni dla studentów, którzy chcą i potrafią uczyć się samodzielnie. 

Zarówno podręcznik jak i zeszyt ćwiczeń zawiera wiele ciekawych zadań i testów zorganizowanych w jasny i przejrzysty sposób. Od samego początku kładziony jest nacisk na odpowiednią wymowę ćwiczeniu której służą odpowiednio skomponowane zadania dla ucznia.

Podręcznik doskonale przygotowuje do komunikowania się w codziennych sytuacjach oraz w środowisku zawodowym. 

Dla jasności przekazu zastosowano nowe, intuicyjne oznaczenia czasów w języku szwedzkim. Czasy teraźniejsze to: presens perfekt (have spoken), presens (speaks) and presens futurum (will speak). Czasy przeszłe to: preteritum perfekt (had spoken), preteritum (spoke), and preteritum futurum (was going to speak). W ten sposób jasne staje się, że w języku szwedzkim mamy dwa systemy czasowe, a ich nazwy dodatkowo wskazują w jaki sposób są tworzone. 

W końcowej części książki wydzielona jest część z powtórką zagadnień gramatycznych oraz z podsumowaniem zasad dotyczących wymowy. Całość skomponowana jest tak, by ułatwić uczniowi samodzielną naukę.

 Zeszyt ćwiczeń Rivstart

 Poziom B1/B2

 II wydanie z 2015 roku

 ! Do Rivstart B1/B2 powstały dodatkowe materiały uzupełniające wraz z plikami audio - dostępne za darmo na stronie nok.se

 ! Książka NIE zawiera płyty CD, ponieważ wszystkie pliki audio dostępne są online

 ! Klucz odpowiedzi dostępny jest na stronie internetowej wydawnictwa nok.se

Dodatkowe DARMOWE materiały uzupełniające

Cała seria Rivstart wzbogacona jest o całą masę dodatkowych materiałów szkoleniowych zarówno dla uczniów, jak i dla nauczycieli, do których masz DARMOWY dostęp po zalogowaniu się na tej stronie: portal.nok.se/extramaterial. Strona ta zawiera:

 Dodatkowe interaktywne ćwiczenia do każdego rozdziału

 Słuchowiska

 Testy z słuchania

 Klucz odpowiedzi do podręcznika i zeszytu ćwiczeń

 Testy podsumowujące

 Listy czasowników

 Listy słów z danego rozdziału po angielsku i niemiecku

 Dialogi do przećwiczenia

Podręcznik

Ćwiczenia w podręcznikach kładą nacisk na komunikację i wymowę. Dodatkowo, jest wiele zadań pisemnych, które utrwalają wiedzę i rozwijają umiejętność posługiwania się językiem.  W końcowej części książki wydzielona jest część z powtórką zagadnień gramatycznych oraz z podsumowaniem zasad dotyczących wymowy. Całość skomponowana jest tak, by ułatwić uczniowi samodzielną naukę.

 

Zeszyt ćwiczeń

Doskonale uzupełnia i organizuje wiedzę przekazaną w podręczniku. Nowa wersja zeszytu ćwiczeń zawiera jeszcze więcej ćwiczeń gramatycznych. W podręczniku znajdziesz odnośniki do konkretnych zadań w zeszycie ćwiczeń. Każdy rozdział kończy się podsumowaniem. 

 

Dlaczego warto uczyć się właśnie z tym podręcznikiem?

 Jest to nowoczesna seria, doskonale odpowiadająca potrzebom współczesnych studentów języków obcych.

 Otrzymujesz olbrzymie wsparcie wydawnictwa w postaci całej masy dodatkowych materiałów językowych.

 Osiągnięcie tego poziomu językowego daje Ci możliwość podjęcia pracy w Szwecji

 Podręczniki Rivstart przygotują cię do egzaminu. Materiał zawarty w tej serii podręczników pomoże Ci przygotować się do egzaminów z języka szwedzkiego, np. Swedex lub TISUS, dlatego polecamy je wszystkim przystępującym właśnie do takich egzaminów zewnętrznych z języka szwedzkiego.

 

Egzamin Svedex

 

Międzynarodowy certyfikat Swedex jest potwierdzeniem znajomości języka szwedzkiego na poziomie A2C1. Może przydać się osobom zamierzającym mieszkać i pracować w Szwecji, jak również osobom pragnącym podjąć pracę w szwedzkiej firmie w Polsce. 

Egzamin składa się z części pisemnej i ustnej. Ta pierwsza obejmuje takie elementy jak: rozumienie ze słuchu, rozumienie tekstu czytanego, pisanie krótkich form użytkowych, w tym listu prywatnego.

 

Dlaczego warto zdać ten egzamin?

 Dokument uwierzytelnia nasze umiejętności językowych, niezwykle cenione i przydatne na rynku pracy, zarówno w Szwecji, jak i w innych krajach.

 Otrzymasz pisemne potwierdzenie poziomu, który osiągnąłeś (jeśli na przykład uczysz się hobbystycznie)

 

Egzamin Tisus

 

Test i svenska för universitets- och högskolestudier (TISUS) – egzamin państwowy, sprawdzający znajomość języka szwedzkiego na poziomie C1 (według kryteriów Rady Europy) i uprawniającym do podjęcia studiów wyższych w Szwecji. Egzamin składa się z trzech części:

 Czytania

 Pisania

 Mówienia

Możesz uzyskać jeden z dwóch rodzajów oceny: zdany (godkänd) albo niezdany (underkänd).

 

Dlaczego warto zdać ten egzamin?

 Egzamin TISUS jest egzaminem kwalifikacyjnym z języka szwedzkiego na studia na uniwersytetach i uczelniach wyższych w Szwecji. Stanowi potwierdzenie znajomości języka na poziomie umożliwiającym naukę w języku szwedzkim.

 Jeśli nie posiadasz innego dokumentu (np. świadectwa z ocenami) poświadczającego Twój poziom z języka szwedzkiego, najprawdopodobniej będziesz musiał zdać egzamin TISUS, by móc studiować na uczeni wyższej.

 

Jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze podręczników, ZADZWOŃ do nas!

Z chęcią Ci doradzimy i podpowiemy, jaki zestaw książek będzie dla Ciebie najlepszy!

Śmiało, czekamy na kontakt: +48 694 393 121 :)  

 

 

 

Szczegóły produktu

ISBN 9789127434240
Wydawnictwo Natur & Kultur Läromedel
Rok wydania 2014
Data premiery 2014-01-01
Wersja Książka
Autor Paula Levy Scherrer, Karl Lindemalm
Oprawa Miękka
Format 240 x 170 x 15 mm
Ilość stron 192
Poziom trudności B2/B1
Język wydania szwedzki
Tłumaczenie nie
Czy cena jest drukowana nie
Wysyłaj do EmpikPlace Tak

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl