Jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze podręczników, ZADZWOŃ do nas!

Z chęcią Ci doradzimy i podpowiemy, jaki zestaw książek będzie dla Ciebie najlepszy!

Śmiało, czekamy na kontakt: +48 694 393 121 :) 

 

Gramatyka i Inne

 Avancera Läs Avancera Läs
Wydawnictwo: Liber
Cena:

139,00 zł

Avancera Grammatik - Marianne Mathlein Avancera Grammatik - Marianne Mathlein
Wydawnictwo: Liber
Cena:

139,00 zł

szt.
zobacz więcej
Avancera ord - Marianne Mathlein Avancera ord - Marianne Mathlein
Wydawnictwo: Liber
Cena:

139,00 zł

szt.
zobacz więcej

 


 

Jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze podręczników, ZADZWOŃ do nas!

Z chęcią Ci doradzimy i podpowiemy, jaki zestaw książek będzie dla Ciebie najlepszy!

Śmiało, czekamy na kontakt: +48 694 393 121 :) 

 

W nauce języka obcego jedną z najistotniejszych kwestii jest niewątpliwie systematyczność, dzięki której można osiągnąć naprawdę bardzo dużo. Niezależnie od tego, z jakim językiem mamy do czynienia, a więc czy jest to język szwedzki czy też inne rodzaje języków skandynawskich, niezmiernie ważnym elementem jest gramatyka.

 

Ćwiczenia z gramatyki szwedzkiej poprawiające naszą sprawność językową

Podczas nauki szwedzkiego, gramatyka języka szwedzkiego to dość znaczący obszar, na który warto zwrócić szczególną uwagę. W języku szwedzkim istnieją poszczególne zaimki osobowe, a więc istotna część mowy. Należy pamiętać, iż takie aspekty jak właśnie zaimek osobowy, szyk zdania w zdaniach twierdzących czy też chociażby czas przeszły i czas zaprzeszły. Warto mieć świadomość tego, iż szwedzka gramatyka posiada różne interesujące aspekty. W języku szwedzkim istnieje forma określona tworzona poprzez dodanie przyrostka do rzeczownika. Przyrostkami są: -(e)n dla rodzaju wspólnego oraz -(e)t dla rodzaju nijakiego. Jeśli rzeczownik kończy się na samogłoskę, e zazwyczaj opuszczamy.

Takie opcje jak nauka szwedzkiego przed wyjazdem, samodzielna nauka szwedzkiego, nauka szwedzkiego dla dorosłych lub też nauka szwedzkiego dla dzieci są jak najbardziej możliwe z naszymi propozycjami dostępnymi na stronie.

 

Czy książka do gramatyki szwedzkiej to dobre rozwiązanie?

Jak najbardziej! Jeżeli zależy nam na tym, aby w odpowiedni sposób nauczyć się tego, jaki element zdania powinien posiadać określone miejsce, a więc np. znajdować się na drugim miejscu, a jaki powinien "reprezentować" pierwsze miejsce, bądź też czy poprzez przestawienie szyku, zdanie może mieć już inne znaczenie lub czy różnorodne słowa mogą posiadać taką samą formę - te i wiele innych, równie ciekawych i przede wszystkim przydatnych informacji można dowiedzieć się właśnie poprzez zakup takiego produktu jak książka z gramatyki szwedzkiej. Wybierając książkę dostępną w naszym sklepie internetowym, w której zawarta jest gramatyka szwedzka po polsku mogą być wyjaśnione niektóre kwestie, dzięki czemu możemy w łatwiejszy sposób zrozumieć poszczególne zasady. Dowiesz się jak ćwiczyć wymowę po szwedzku a także jak wygląda slownik szwedzki.

Zatem jeśli jesteś ciekaw, jakie ćwiczenia z gramatyki szwedzki język posiada, bądź też w jaki sposób najlepiej i najskuteczniej zapoznać się ze szwedzką gramatyką, wówczas bez wątpienia warto zakupić stworzoną w tym właśnie celu książkę. Wśród dostępnych ofert można znaleźć np. Nok Rivstart, Mål, Form i Fokus del a, Öva svenska bądź też Språkporten. Zapraszamy serdecznie!

 


 

W efektywnej nauce języka obcego metoda imersji jest nie do przecenienia. Jednak nie można zapomnieć o przyswojeniu sobie również zagadnień teoretycznych, w tym gramatyki. Pomocne mogą być w tym tradycyjne podręczniki do nauki języka szwedzkiego.

Do tej pory trudno dostępne, teraz na wyciągnięcie ręki w polskim sklepie internetowym!

Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą podręczników do nauki języka szwedzkiego. Oferujemy wiele popularnych tytułów, takich jak Rivstart, Mål, Form i fokus, Text i fokus, Gilla Svenska, książki Sary Lövestam, jak np. seria Grejen med... Formell Svenska, Vardaglig Svenska i wiele innych.

Jeśli poniżej nie znajdziesz pozycji, których poszukujesz, napisz do nas maila lub wiadomość w social media! Najprawdopodobniej będziemy w stanie zamówić dla Ciebie upatrzoną pozycję :)

 

 

 

 

 

 

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl