ebook

 


 

 

Poznaj Autorskie ebooki i inne usługi związane z nauką języków obcych!

Otwórz drzwi do fascynującego świata nauki języków obcych dzięki naszej kolekcji ebooków po, stworzonych specjalnie w celu wspierania Twojej edukacji! Nasza księgarnia internetowa to raj dla miłośników literatury edukacyjnej, a my jesteśmy dumni z tego, że możemy zaoferować Ci szeroki wybór ebooków, które nie tylko pomogą Ci opanować języki skandynawskie szybciej i przyjemniej, ale także sprawią, że nauka stanie się fascynującą podróżą.

 

 

Dlaczego warto inwestować w ebooki do nauki języków obcych?

 

Zawsze pod ręką

Nasze ebooki są dostępne w formie elektronicznej, co oznacza, że możesz mieć je zawsze pod ręką. Bez względu na to, czy podróżujesz, czy siedzisz wygodnie w domu, zawsze możesz sięgnąć po swój ulubiony ebook do nauki szwedzkiego.

 

Wiedza praktyka

Autorką autorskich ebooków jest Katarzyna Hasiewicz-Obarzanek, właścicielka księgarni językowej Książki po szwedzku oraz prywatnie pasjonatka efektywnej nauki języków obcych. Stosuje ona sprawdzone i potwierdzone naukowo metody nauki, które dają wymierne rezultaty. Tym sposobem na przestrzeni ostatnich lat zdała sześć różnych egzaminów językowych na poziomach C1 oraz C2. Możesz mieć pewność, że wiedza prezentowana w publikacjach elektronicznych jest sprawdzona i działa!

 

Aktualne informacje

Wiedza prezentowana w ebookach o nauce języków obcych jest aktualna! Wszystkie ebooki są wydane w ostatnich latach i na bieżąco aktualizowane. Możesz mieć pewność, że otrzymujesz tylko sprawdzone informacje. Ebooki jako narzędzie do nauki języków skandynawskich.

 

Dostosowane do poziomu zaawansowania

Bez względu na to, czy jesteś początkującym, czy zaawansowanym uczniem, z naszych ebooków możesz korzystać na różnym poziome zaawansowania. Znajdziesz u nas materiały, które pomogą Ci w pierwszych krokach nauki na przykład szwedzkiego, jak i te, które pozwolą Ci doskonalić już zdobyte umiejętności podczas nauki innych języków, takich jak norweski czy duński.

 

 

NASZA OFERTA 

 

Nowość! Planer czytelnika 2024 „Czytam w języku obcym”

To unikalne narzędzie na rynku wydawniczym, z którym zaplanujesz swój czytelniczy rok! Oprócz tego wyznaczysz cele językowe, będziesz na bieżąco monitować swoje postępy i na koniec podsumujesz swoje osiągnięcia! Sprawdź koniecznie!

 

„Jak zdać Swedex na C1”

Autorski ebook napisany na podstawie osobistych doświadczeń Autorki. Misja była następująca: szwedzki od zera w dwa lata i zdany egzamin Swedex na C1. Udało się! Przeczytaj ebooka, poznaj autorskie metody nauki i planowania przygotowań. Poznaj skuteczne strategie nauki języków obcych. Szybka nauka języków dzięki ebookom jest możliwa! Dowiedz się z jakich materiałów warto korzystać, a które lepiej sobie podarować… i zdaj egzamin językowy ze szwedzkiego z najwyższą oceną!

 

„Ciekawe słowa i zwroty - Swedex B2/C1”

To listy słów, zwrotów przysłów w języku szwedzkim, które pomogą Ci zda egzaminy językowe ze szwedzkiego. Oprócz samych list masz dostęp do tłumaczenia oraz, co najważniejsze, do przykładowych zastosowań w realnych zdaniach, które Autorka napisała w tekstach przygotowując się do Swedexa. Świetna pomoc!

 

Konsultacja - Swedex B2/C1

Skorzystaj z indywidualnej konsultacji z praktykiem przed przystąpieniem do egzaminu Swedex. Przez co najmniej godzinę czasu będziesz mieć możliwość porozmawiać z osobą, która w ostatnim czasie zdała ten egzamin na najwyższą ocenę i wie, jak należy się do niego przygotować. Zdobędziesz odpowiedzi na swoje pytania i wątpliwości, zaplanujesz naukę do egzaminu, dobierzesz odpowiednie podręczniki do nauki szwedzkiego, poznasz nowe efektywne metody nauki! To właśnie jest efektywna nauka języków online!

 

"Jak efektywnie czytać w języku obcym”

Przede wszystkim nauczysz się czytać w języku obcym tak, by akwizycja (czyli Twoje poznawanie, nauka nowego języka obcego) była możliwie szybka! Otrzymasz konkretną wiedzę popartą wieloletnimi badaniami naukowymi oraz doświadczeniem Autorki. Poznasz sprawdzone kluczowe metody czytania, które pomogą Ci szybciej poznawać nowy język. Ebooki do nauki języka angielskiego czy książki cyfrowe do nauki języków to nie wszystko. Naucz się efektywnie czytać papierowe książki i dzięki temu ucz się szybciej i przyjemniej! Efektywna nauka online to właśnie wiedza z tych materiałów elektronicznych. 

  

"Jak dobierać podręczniki i lektury do swojego poziomu w języku szwedzkim”

Oto pomoc dla wszystkich zagubionych w gąszczu materiałów do nauki szwedzkiego. Z tym ebookiem dobierzesz dostosowane do poziomu zaawansowania główne podręczniki do nauki szwedzkiego, dodatkowe pomoce na przykład do gramatyki, książki do czytania, które rozwiną nabyte umiejętności oraz książki pomocne podczas przygotowań do egzaminów ze szwedzkiego, na przykład Tisusa. Niezastąpiona pomoc na samym początku nauki, szwedzki od zera.

 

 

Dlaczego warto wybrać naszą księgarnię?

 

Zaufało nam tysiące klientów!

Księgarnia otworzyła swoje podwoje dla Klientów 14 stycznia 2021 roku. Od tego czasu zakupy zrobiło u nas wiele tysięcy klientów, w ich opinie możesz przeczytać na naszej stronie internetowej. 

 

Jesteśmy unikalni na rynku!

Jesteśmy JEDYNĄ księgarnią na polskim rynku, która specjalizuje się w książkach i podręcznikach do nauki języków skandynawskich: szwedzkiego, norweskiego, duńskiego, islandzkiego. U nas zakupisz wiele równych podręczników i książek do nauki, których nie dostaniesz nigdzie indziej. Dodatkowo, możesz złożyć zamówienie indywidualne, na pozycje, których nie ma w naszej stałej ofercie - dzięki naszej szerokiej sieci współprac międzynarodowych sprowadzimy je specjalnie dla Ciebie!

 

Szybka wysyłka!

Ebooki otrzymujesz najpóźniej następnego dnia po złożeniu zamówienia, a fizyczne książki wysyłamy w ciągu 72 godzin!

 

... i wiele innych powodów! Sprawdź sam/a!

 


 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl