Jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze podręczników, ZADZWOŃ do nas!

Z chęcią Ci doradzimy i podpowiemy, jaki zestaw książek będzie dla Ciebie najlepszy!

Śmiało, czekamy na kontakt: +48 694 393 121 :) 

 

Formell/Vardaglig svenska

 


 

 

Jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze podręczników, ZADZWOŃ do nas!

Z chęcią Ci doradzimy i podpowiemy, jaki zestaw książek będzie dla Ciebie najlepszy!

Śmiało, czekamy na kontakt: +48 694 393 121 :) 

 

Jeśli chcesz brzmieć naturalnie w każdej sytuacji warto, żebyś zaznajomił się z tzw. codziennym językiem szwedzkim. Język, którego możesz uczyć się podczas zajęć może być zbytnio formalny lub zwyczajnie może różnić się od sposobu w jaki wyrażają się szwedzi na codzień. Jeśli planujesz wyjazd do Szwecji lub używasz języka szwedzkiego kontaktując się ze znajomymi lub bliskimi, książki Vardaglig svenska 1 i 2 mogą pomóc Ci popracować nad zwrotami używanymi przez rodowitych mieszkańców Północy.

 

Z kolei jeśli przygotowujesz się do egzaminu, np. SVEDEX lub TISUS na wysokim poziomie, posługujesz się językiem szwedzkim w pracy lub zajmujesz stanowisko, na którym wymagana jest znajomość formalnych zwrotów i wyrażeń, koniecznie sięgnij po Formell svenska. Przećwiczysz wyrażenia używane w oficjalnych sytuacjach, a jednocześnie nauczysz się, jak brzmieć naturalnie używając ich.

 


  

W efektywnej nauce języka obcego metoda imersji jest nie do przecenienia. Jednak nie można zapomnieć o przyswojeniu sobie również zagadnień teoretycznych, w tym gramatyki. Pomocne mogą być w tym tradycyjne podręczniki do nauki języka szwedzkiego. Do tej pory trudno dostępne, teraz na wyciągnięcie ręki w polskim sklepie internetowym!

Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą podręczników do nauki języka szwedzkiego. Oferujemy wiele popularnych tytułów, takich jak RivstartMålForm i fokusText i fokusGilla Svenska, książki Sary Lövestam, jak np. seria Grejen med... Formell SvenskaVardaglig Svenska i wiele innych.

 


 

Jeśli w naszej Księgarni nie znajdziesz pozycji, których poszukujesz, napisz do nas maila lub wiadomość w social media!

Najprawdopodobniej będziemy w stanie zamówić dla Ciebie upatrzoną pozycję :)

 


 

 

 

 

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl