Jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze podręczników, ZADZWOŃ do nas!

Z chęcią Ci doradzimy i podpowiemy, jaki zestaw książek będzie dla Ciebie najlepszy!

Śmiało, czekamy na kontakt: +48 694 393 121 :) 

 

Nauka szwedzkiego dla dzieci

 


  

 

Jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze podręczników, ZADZWOŃ do nas!

Z chęcią Ci doradzimy i podpowiemy, jaki zestaw książek będzie dla Ciebie najlepszy!

Śmiało, czekamy na kontakt: +48 694 393 121 :) 

 

Nauka szwedzkiego dla dzieci nierzadko może okazać się dość trudna, szczególnie jeśli nie do końca jesteśmy pewni tego, w jaki sposób się za to zabrać. W tym właśnie celu doskonałą opcją może okazać się profesjonalny kurs języka szwedzkiego. Pamiętajmy o tym, że nowy język i ogólnie nauka języków to zazwyczaj duże wyzwanie i często długa przygoda, szczególnie dla dzieci. Dlatego też odpowiedni kurs językowy może okazać się najlepszą decyzją, która pomoże nam nauczyć dziecka posługiwać się językiem obcym. Jeżeli jest dla Ciebie ważna nauka szwedzkiego przed wyjazdem i chcesz zakupić najlepszy podręcznik do szwedzkiego, wówczas wśród naszych propozycji takowy podręcznik bez problemu znajdziesz.

 

Przyjemna nauka języka szwedzkiego

Kurs szwedzkiego jest jak najbardziej możliwy dzięki naszym książkom, stworzonym z myślą o najmłodszych. Oprócz tego mogą one przyczynić się także nie tylko do tego, że dziecko ma szansę poznać podstawowe słownictwo wraz z gwarantowaną, dobrą zabawą, która jak wiadomo dla małych dzieci jest bardzo ważna, ale również warto tu zdać sobie sprawę z tego, iż nauka języka obcego pozwala także na rozwinięcie w dziecku różnorodnych umiejętności, które przydadzą się także na etapie dalszej nauki. W nauce szwedzkiego warto uczyć dzieci systematycznie, gdyż jak wiadomo systematyczność jest tutaj jedną z najistotniejszych czynników wpływających na rozwój umiejętności, zarówno w wymowie słownictwa jak i samej znajomości poszczególnych wyrazów i akcentu. Istotne jest także dostosowanie konkretnego tempa takowej nauki do indywidualnych potrzeb dziecka. Zarówno nauka szwedzkiego dla dorosłych jak i dla dzieci to opcje, które można wybrać z naszego sklepu internetowego.

Wiele dzieci obawia się nauki nowego języka, jeśli jednak podejdziemy do tego w odpowiedni sposób, wówczas dziecko samo będzie zainteresowane nauką. W języku szwedzkim występuje wiele charakterystycznych głosek, które z początku mogą wydawać się dość trudne do wymówienia, jednakże z czasem z pewnością staną się banalne. Zaznajomienie się z językiem szwedzkim może w znaczący sposób wpłynąć również na rozwój innych umiejętności dziecka oraz jego pamięci. Język szwedzki jest niewątpliwie dość charakterystyczny, dlatego też podczas nauki szwedzkiego, szczególnie gdy uczniem okazuje się dziecko, może być naprawdę bardzo ciekawie. Jeśli chcesz wybrać najlepszy słownik szwedzkiego lub interesują Cię takie aspekty jak wymowa po szwedzku, ćwiczenia z gramatyki szwedzkiej bądź też szwedzki podstawy - sprawdź nasze pozycje podręczników do szwedzkiego.

 

Postaw na rozwój swojego dziecka!

W tym właśnie celu kursy języka szwedzkiego to bez wątpienia świetna możliwość, która z pewnością przyczyni się do stopniowego osiągania wielkich rezultatów. Na naszej stronie znajdziesz wiele ciekawych i przede wszystkim pełnych wartościowych informacji książek dla dzieci, które dodatkowo można wybrać na każdym poziomie znajomości języka, wystarczy odpowiednio dopasować do poziomu, jaki posiada nasze dziecko. Pośród naszych ofert można wybrać m.in. Mål, Öva Svenska, Språkporten, a także Form i Fokus B.

Zachęcamy więc serdecznie do skorzystania z naszych usług. W razie jakichkolwiek wątpliwości służymy pomocą. Zapraszamy serdecznie!

 


 

W efektywnej nauce języka obcego metoda imersji jest nie do przecenienia. Jednak nie można zapomnieć o przyswojeniu sobie również zagadnień teoretycznych, w tym gramatyki. Pomocne mogą być w tym tradycyjne podręczniki do nauki języka szwedzkiego.

Do tej pory trudno dostępne, teraz na wyciągnięcie ręki w polskim sklepie internetowym!

Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą podręczników i książek do nauki języka szwedzkiego. Oferujemy wiele popularnych tytułów, takich jak Rivstart, Mål, Form i fokus, Text i fokus, Gilla Svenska, Språkporten, książki Sary Lövestam, jak np. seria Grejen med... Formell Svenska, Vardaglig Svenska i wiele innych.

 

Jeśli poniżej nie znajdziesz pozycji, których poszukujesz, napisz do nas maila lub wiadomość w social media! Najprawdopodobniej będziemy w stanie zamówić dla Ciebie upatrzoną pozycję :)

 

 

 

 

 

 

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl