Jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze podręczników, ZADZWOŃ do nas!

Z chęcią Ci doradzimy i podpowiemy, jaki zestaw książek będzie dla Ciebie najlepszy!

Śmiało, czekamy na kontakt: +48 694 393 121 :)  

 

WSZYSTKIE

Rivstart Yrkesliv Rivstart Yrkesliv
Cena:

179,00 zł

szt.
zobacz więcej
Mål 1 - Lärobok Mål 1 - Lärobok
Cena:

228,00 zł

szt.
zobacz więcej
Mål 1 - Övningsbok Mål 1 - Övningsbok
Cena:

149,00 zł

szt.
zobacz więcej
Mål 2 - Lärobok Mål 2 - Lärobok
Cena:

228,00 zł

szt.
zobacz więcej
Mål 2 - Övningsbok Mål 2 - Övningsbok
Cena:

149,00 zł

szt.
zobacz więcej
Form i fokus A Form i fokus A
Cena:

199,00 zł

szt.
zobacz więcej

 


 

Jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze podręczników, ZADZWOŃ do nas!

Z chęcią Ci doradzimy i podpowiemy, jaki zestaw książek będzie dla Ciebie najlepszy!

Śmiało, czekamy na kontakt: +48 694 393 121 :)  

 

Jeśli szukasz podręczników do nauki języka szwedzkiego to doskonale trafiłeś/aś. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór książek, które ułatwią Ci i uprzyjemnią naukę.

Przeczytaj opisy poszczególnych serii i kategorii podręczników i wybierz coś dla siebie!

 

Rivstart to kultowa seria podstawowych podręczników do nauki języka szwedzkiego “od zera”.

Zestaw tworzy podręcznik oraz zeszyt ćwiczeń, a cała seria podzielona jest na trzy poziomy: A1/A2, B1/B2 oraz B2/C1. Dodatkowo, bez innych opłat, otrzymujesz dostęp do strony Wydawnictwa gdzie możesz korzystać z dodatkowych materiałów dydaktycznych, takich jak słuchowiska, interaktywne ćwiczenia, listy słów, czasowników czy klucz odpowiedzi. Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z językiem szwedzkim i chcesz szybko zauważyć postępy, wybierz właśnie tę serię.

 


Podręczniki z serii Mål przypadną do gustu osobom, które preferują spokojne tempo nauki.

Seria ma dwie części, zestaw składa się z podręcznika i ćwiczeń. Progresja, czyli tempo wprowadzania nowych zagadnień w książce jest wolne, dostosowane również do potrzeb starszych dzieci i nastolatków. Ilość nowego materiału na pewno Cię nie przytłoczy i będziesz miał wystarczającą ilość czasu, żeby dobrze zrozumieć gramatykę. Podobnie, jak w serii Rivstart, masz dostęp do dodatkowych, bezpłatnych materiałów, takich jak słuchowiska czy klucz odpowiedzi. Dzięki temu możesz zacząć pracę z tą serią nawet sam.

 


Gilla svenska to seria podręczników do nauki języka szwedzkiego przygotowana według zaleceń kursów SFI (Svenska för invandrare). Co to oznacza?

Svenska för invandrare (SFI) to bezpłatny kurs dla dorosłych, który jest oferowany większości dorosłych imigrantów w Szwecji. Osoba, która posiada zezwolenie na pobyt, zarejestrowała się w szwedzkiej gminie i nie mówi po szwedzku, ma prawo rozpocząć kurs SFI. Celem kursu jest przekazanie dorosłym imigrantom podstawowej wiedzy o języku szwedzkim i szwedzkim społeczeństwie, tak by mogli się zasymilować i podjąć pracę w Szwecji.

Kursy odbywają się według trzech ścieżek na czterech różnych poziomach.
Ścieżka nr 1: SFI A -> SFI B
Ścieżka nr 2: SFI B -> SFI C
Ścieżka nr 3: SFI C -> SFI D

Poziom od którego zaczynasz uzależniony jest od Twojego wyjściowego wykształcenia i doświadczenia językowego.

Książki Gilla svenska znajdziesz na poziomie B, C oraz D.

Seria jest kierowana przede wszystkim do dorosłych, którzy wyjechali do Szwecji i rozpoczynają tam życie. Kładziony jest w nich więc nacisk na komunikację i wymowę. Dodatkowo, jest wiele zadań pisemnych, które utrwalają wiedzę i rozwijają umiejętność posługiwania się językiem. W końcowej części książki wydzielona jest część z powtórką zagadnień gramatycznych oraz z podsumowaniem zasad dotyczących wymowy. Całość skomponowana jest tak, by nawet osoba z podstawowym wykształceniem lub po raz pierwszy stykająca się z językiem szwedzkim była w stanie osiągać swoje cele w nauce szwedzkiego. Dodatkowo otrzymujesz dostęp do całej masy dodatkowych, bezpłatnych materiałów na stronie wydawnictwa, takich jak słuchowiska, testy z słuchania, interaktywne ćwiczenia czy filmiki odtwarzające naturalne sytuacje z życia codziennego.

Książki te zaprojektowane są tak, byś mógł/mogła zdać egzamin Nationella Prov.

Dwa podręczniki z serii Språkporten, czyli Språkporten i Språkporten Bas, to istne perełki jeśli chodzi o pogłębioną analizę tekstów oraz czytanie intensywne. Książki opierają się na analizie tekstów i późniejszym omawianiu poruszonych zagadnień gramatycznych, słownictwa i ćwiczeniu wymowy. Książki te idealnie nadają się dla osób, które planują zdawać egzaminy z języka szwedzkiego, TISUS lub Svedex. Znajdziesz tu rozszerzenie zagadnień gramatycznych, ciekawe słownictwo oraz konkretną dawkę ćwiczeń.

 


Öva svenska 1 oraz 2 to podręczniki/zeszyty ćwiczeń stworzone z myślą o najmłodszych studentach języka szwedzkiego.

Tematyka dostosowana jest do możliwości i potrzeb dziecka, dzięki czemu nauka szwedzkiego jest przyjemna i prosta. Seria składa się z dwóch zeszytów ćwiczeń. Dodatkowo dostępne są słuchowiska.

 


 

 

W efektywnej nauce języka obcego metoda imersji jest nie do przecenienia. Jednak nie można zapomnieć o przyswojeniu sobie również zagadnień teoretycznych, w tym gramatyki. Pomocne mogą być w tym tradycyjne podręczniki do nauki języka szwedzkiego.

Do tej pory trudno dostępne, teraz na wyciągnięcie ręki w polskim sklepie internetowym!

Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą podręczników i książek do nauki języka szwedzkiego. Oferujemy wiele popularnych tytułów, takich jak RivstartMålForm i fokusText i fokusGilla Svenska, Språkporten, książki Sary Lövestam, jak np. seria Grejen med... Formell SvenskaVardaglig Svenska i wiele innych.

 

Jeśli poniżej nie znajdziesz pozycji, których poszukujesz, napisz do nas maila lub wiadomość w social media! Najprawdopodobniej będziemy w stanie zamówić dla Ciebie upatrzoną pozycję :)

 

 

 

 

 

 

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl